O nás

 
Volnočasový spolek SLUŠOVJÁNEK 

vznik Slušovjánku

Jsme skupinka kamarádek, maminek a aktivních žen, které mají společné to, že se potkaly na faře ve Slušovicích v Klubu maminek a od té doby je pojí kamarádství, spolupráce a chuť aktivně se podílet na dění ve Slušovicích. Od Klubu maminek jsme se přesunuly k myšlence uspořádat pro děti ve Slušovicích příměstský tábor. A tím to vše začalo. Založily jsme spolek Slušovjánek a pod svá křídla jsme si vzaly Klub maminek (nyní Klubík Slušovice – aktivity pro maminky s dětmi), pořádaly jsme akce Pálení čarodějnic, Dýňové slavnosti a Mikulášská nadílka. Bohužel vzhledem  k situaci ohledně nemoci Covid – 19 jsme zatím od pořádání těchoto akcí upustily. Ale věříme, že se k tomu jednou vrátíme. 

U zrodu a v srdci Slušovjánku stála Marta Hefková, Marcela Miklášová, Michaela Kužíková a Alena Hubová, které započaly aktivní činnost Slušovjánku a s nimi společně  spousta skvělých maminek, které se aktivně zapojovaly a stále zapojují při organizaci nejrůznějších akcí Slušovjánku. Čas plyne a Slušovjánek se rozrůstá o nové členky a také mění svoji strukturu. Od roku 2022 stojí v srdci Slušovjánku  Marcela Miklášová, Tereza Štěpánová a Hana Nábělková.

Našim cílem je:

  • pořádat různorodé akce (aktivity) zaměřené na všechny věkové kategorie občanů Slušovic a jeho okolí
  • prostor pro setkávání a společné trávení volného času
  • prostor pro sdílení zkušeností, radostí a zájmů

Organizační tým:

Mgr. Marcela Miklášová
Speciální pedagog, učitelka mateřské školy.
Jsem maminkou dvou dětí Štěpánka a Adélky a vzorná manželka (uvádí manžel).
Od roku 2005 se podílím na přípravě a realizaci letních dětských táborů. Mám ráda do všeho mluvit 🙂 a neodolám dobré kávě. Energii doplňuji cvičením a společností dobrých lidí.

 

Bc. Tereza Štěpánová

Hana Nábělková

 

 

 

 

 

 

 

 

1 komentář u „O nás

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.